Webinarium „War in Ukraine and Its Impact upon Global Order”

Wojciuk Anna dr hab.
Dr hab. Anna Wojciuk, prof. ucz. z grantem NCNu w konkursie Sonata Bis
8 marca, 2022
Wsparcie prawne, psychologiczne i materialne na Uniwersytecie Warszawskim
9 marca, 2022

plen

W imieniu Katedry Studiów Regionalnych i Globalnych zapraszamy na seminarium „War in Ukraine and Its Impact upon Global Order”, które odbędzie się 10 marca w godzinach 10:30-12:30.
Seminarium odbędzie się zdalnie za pomocą programu Webex:  kliknij tutaj
Link do rejestracji: kliknij tutaj
Program wydarzenia: kliknij tutaj
Seminarium jest współorganizowane z:
  • Centrum Europejskim UW,
  • Faculty of History, Politology and International Relations, Vasyl Stefanyk Precarpathian National University,
  • Faculty of International Relations, Ivan Franko National University of Lviv College of Social Sciences of National Taiwan University,
  • European Union Centre in Taiwan, European Community Study Association Taiwan.