Spotkanie z absolwentem – Jakiej wspólnoty dziś potrzebujemy? Rozmowa o Polsce i Europie z Rafałem Trzaskowskim

Uroczysta promocja drugiego tomu Pism i Dokumentów Tadeusza Mazowieckiego – „Protokoły Rządu IX 89- I 91”
13 października, 2024
Wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Katedrę UNESCO
14 października, 2024

Zapraszamy na pierwszy z serii wykład absolwencki z okazji 50-lecia Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. 17 października br. o godz. 18:00 na Auli im. Jana Baszkiewicza będziemy gościć Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego z wykładem pt. „Jakiej wspólnoty dziś potrzebujemy? Rozmowa o Polsce i Europie”.
Po wykładzie zapraszamy do networkingu wraz z innymi, uczestniczącymi w wydarzeniu, członkami naszej akademickiej społeczności.
Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScwcGZ6t4A…/viewform…
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres: absolwenci.wnpism@uw.edu.pl