Mobilność i nierówności przez pryzmat nowych cyfrowych źródeł danych” – konkurs IDUB
4 października, 2021
Stypendia ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla wybitnych młodych naukowców
19 listopada, 2021

Pracownicy i doktoranci UW mogą wziąć udział w szkoleniach online realizowanych w ramach programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza” przygotowanych we współpracy z wydawnictwem Springer Nature. Szkolenia organizowane są w ramach działań: I.2.1 „Poprawa zdolności publikacyjnych”, V.3.1 „Rozwój kompetencji pracowników” oraz V.3.5 „Program rozwoju i doskonalenia kompetencji «miękkich» naukowców” programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”.

Do końca 2021 roku zaplanowano szkolenia:

• „Journal Editors”: 16-17 listopada, zapisy do 5 listopada;
  • „Academic Presentations”: 29-30 listopada, zapisy do 21 listopada;
  • „Science Communication”: 1-2 grudnia, zapisy od 2 do 23 listopada;
  • „Getting Published”: 3, 13, 17 grudnia, zapisy od 2 do 25 listopada.

Szkolenia adresowane są do:

• szkolenie „Journal Editors” – przedstawicieli redakcji czasopism naukowych afiliowanych na UW;
  • pozostałe szkolenia – nauczycieli akademickich (przede wszystkim osób zatrudnionych w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych i badawczych) i pracowników administracyjnych zatrudnionych na podstawie umowy o pracę lub aktu mianowania na Uniwersytecie Warszawskim przez cały okres trwania szkolenia oraz do młodych naukowców (doktorantów).

Szkolenia są realizowane w języku angielskim w formie warsztatów.

Więcej informacji znajduje się na stronie UW >>

Pytania w sprawie szkoleń można kierować na adres: idub@uw.edu.pl.