Spotkanie z przedstawicielem Uniwersytetu Tunghai w Tajwanie
25 listopada, 2022
Rozdanie nagród dla studentów
25 listopada, 2022

W dniu 8 grudnia 2022 roku odbędzie się na naszym Wydziale kolejny koncert z cyklu Universum Chopina, które współorganizujemy wraz z Instytutem Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina. 

W trakcie koncertu zatytułowanego To lubię. Romantyczna balladawykonane zostaną m.in. utwory autorstwa Marii Szymanowskiej, Heleny Dorabialskiej oraz Fryderyka Chopina. Na fortepianie zagra Kamila Sacharzewska, studentka drugiego roku studiów I stopnia na Wydziale Instrumentalnym Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie fortepianu prof. Janusza Olejniczaka. Wokalistką zaś będzie Roksana Maria Maciejczuk, studentka III roku studiów licencjackich Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, w klasie prof. Izabeli Kłosińskiej. Wydarzenie zostanie poprowadzone przez dra Pawła Siechowicza.

Program koncertu znajdziecie Państwo pod tym adresem.

Następny koncert odbędzie się 12 stycznia 2023 roku i będzie nosił tytuł Lulajże Jezuniu.

Jednocześnie przypominamy, że wstęp na wszystkie wydarzenia z cyklu jest wolny, jednakże, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy: https://linktr.ee/universumchopina.

X