Wtorki Geopolityczne – Krajobraz Geopolityczny Oceanu Indyjskiego – Perspektywa Sri Lanki

ZBIÓRKA DLA UKRAINY
21 marca, 2024
Dzień Kariery WNPISM już 9 kwietnia!
3 kwietnia, 2024

pl

Z przyjemnością informujemy, że Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, serdecznie zapraszają Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Wtorki Geopolityczne.

Tematem naszego spotkania będzie „Krajobraz Geopolityczny Oceanu Indyjskiego – Perspektywa Sri Lanki”. Wykład poprowadzi profesor Maneesha S. Wanasinghe z Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Kolombo, Sri Lanka.

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej w dniu 26 marca 2024 roku, wtorek, w godzinach 15:00-16:30. Pragniemy zaznaczyć, że wydarzenie zostanie przeprowadzone w języku angielskim.

Aby wziąć udział, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: seminarium.okf@uw.edu.pl.

Informujemy, że spotkanie będzie rejestrowane w celach naukowych. Udział w nim jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na ewentualne wykorzystanie nagrania.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu, które zapewni pogłębienie wiedzy na temat geopolitycznych aspektów Oceanu Indyjskiego z perspektywy Sri Lanki.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X