Wtorki Geopolityczne – Krajobraz Geopolityczny Oceanu Indyjskiego – Perspektywa Sri Lanki

ZBIÓRKA DLA UKRAINY
21 marca, 2024
Dzień Kariery WNPISM już 9 kwietnia!
3 kwietnia, 2024

Z przyjemnością informujemy, że Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, serdecznie zapraszają Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Wtorki Geopolityczne.

Tematem naszego spotkania będzie „Krajobraz Geopolityczny Oceanu Indyjskiego – Perspektywa Sri Lanki”. Wykład poprowadzi profesor Maneesha S. Wanasinghe z Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Kolombo, Sri Lanka.

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej w dniu 26 marca 2024 roku, wtorek, w godzinach 15:00-16:30. Pragniemy zaznaczyć, że wydarzenie zostanie przeprowadzone w języku angielskim.

Aby wziąć udział, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: seminarium.okf@uw.edu.pl.

Informujemy, że spotkanie będzie rejestrowane w celach naukowych. Udział w nim jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na ewentualne wykorzystanie nagrania.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu, które zapewni pogłębienie wiedzy na temat geopolitycznych aspektów Oceanu Indyjskiego z perspektywy Sri Lanki.