Międzynarodowa Szkoła Letnia poświęcona problematyce nielegalnego handlu na WNPISM UW

International Summer School on Illicit Trade
25 lipca, 2024

Szanowni Państwo,

w dniach 8-12 lipca 2024 r. na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego odbyły się zajęcia International Summer School of Illicit Trade (Międzynarodowa Szkoła Letnia poświęcona problematyce nielegalnego handlu).

Kierownik Ośrodka Badań Handlu Ludźmi Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Zbigniew Lasocik, był współorganizatorem tego prestiżowego przedsięwzięcia edukacyjnego, zorganizowanego wspólnie przez Uniwersytet w Groningen (Holandia) oraz Global Initiative Against Transnational Organised Crime z Wiednia.

Podczas trwania szkoły, prof. Lasocik wygłosił wykład na temat zjawiska handlu ludźmi oraz brał udział w dyskusji panelowej poświęconej tej problematyce. Wydarzenie to zgromadziło ekspertów z całego świata, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, co umożliwiło pogłębienie wiedzy uczestników na temat różnych aspektów nielegalnego handlu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz współorganizatorom za zaangażowanie i wkład w realizację tego ważnego wydarzenia edukacyjnego.