Dofinansowanie projektów z Narodowego Centrum Nauki dla naszych pracowników

Konflikt w północnym Mozambiku: Nowy front dżihadyzmu?
20 maja, 2021
Spotkanie Rady Interesariuszy
21 maja, 2021

Trzech naszych pracowników otrzymało dofinansowania na projekty z Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu Opus 2020!

• dr hab. Maciej Duszczyk, prof. ucz. na projekt „Plany migracyjne studentów uczelni medycznych oraz ich faktyczna realizacja. Czy naprawdę wyjadą?” (wspólnie z Ośrodkiem Badań nad Migracjami UW)
    Dofinansowanie 523 300 PLN
  • dr hab. Andrzej Szeptycki, prof. ucz. na projekt „Wojny Rosji: przyczyny, uwarunkowania, przebieg i następstwa działań wojennych Federacji Rosyjskiej w okresie pozimnowojennym”
    Dofinansowanie 630 051 PLN