Flaszyńska Ewa dr
Dr Ewa Flaszyńska członkiem Rady Naukowej Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego
22 marca, 2021
V finał Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności za nami
22 marca, 2021

Szanowni Państwo,
w imieniu Koła Analiz Międzynarodowych WNPiSM UW serdecznie zapraszamy na webinarium dotyczące sytuacji politycznej w Wenezueli. W spotkaniu wezmą udział : chargé d’affaires RP w Wenezueli, pani Milena Łukasiewicz oraz dr Joanna Gocłowska-Bolek z Ośrodka Analiz Politologicznych i Studiów nad Bezpieczeństwem UW.

Webinarium odbędzie się 24 marca (środa) od godz. 19:00 na platformie Google Meet. Link do wydarzenia poniżej :
https://meet.google.com/jwu-gexv-nib
Rejestracja nie jest obowiązkowa, należy jedynie w dniu spotkania połączyć się za pomocą tego linku.

Po głównej części spotkania przewidujemy możliwość zadawania pytań w ramach formuły Q&A.

Więcej informacji o prelegentkach :
Milena Łukasiewicz – Od roku 2017 pełni funkcję kierownika placówki w Caracas jako chargé d’affaires a.i. Wcześniej pracowała w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE w Brukseli, jak również w Komisji Europejskiej. Ukończyła Ekonomię Międzynarodową na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW, jak również Kolegium Europejskie w Natolinie. Uzyskała także tytuł magistra na Uniwersytecie Roberta Schumana w Strasburgu na kierunku: Prawo i studia europejskie. Od czasu studiów interesuje się zagadnieniami regionu Ameryki Łacińskiej, a także językami obcymi (francuski, angielski, hiszpański i portugalski).
Dr Joanna Gocłowska-Bolek – Jest latynoamerykanistką, ekonomistką, pracuje na Uniwersytecie Warszawskim. Pełniła funkcję dyrektorki Centrum Studiów Latynoamerykańskich, obecnie jest wicedyrektorką w Ośrodku Analiz Politologicznych i Studiów nad Bezpieczeństwem Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorką licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych na temat gospodarki i polityki krajów Ameryki Łacińskiej. Od wielu lat promuje współpracę akademicką uczelni polskich i latynoamerykańskich.

X