Dr Ewa Flaszyńska członkinią Rady Programowej Centrum Outsourcingu Procesowego

Delegacja WNPISM na Waseda University w Tokio
17 sierpnia, 2023
WNPiSM został organizatorem „7th Global International Studies Conference 2024”
22 sierpnia, 2023
Flaszyńska Ewa dr

Miło nam poinformować, że dr Ewa Flaszyńska została powołana do Rady Programowej Centrum Outsourcingu Procesowego – jednostki naukowo – badawczo – edukacyjnej działającej w ramach struktury Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Misją Centrum jest prowadzenie badań i merytorycznej dyskusji z udziałem zarówno przedstawicieli nauki, instytucji publicznych, a także partnerów społecznych, na temat dynamicznie rozwijającej się branży gospodarki, jaką jest outsourcing procesowy. Działania te mają wymiar interdyscyplinarny. Zamierzeniem jest analiza zjawiska outsourcingu procesowego zarówno od strony teorii zarządzania, jego skutków społecznych jak i aspektów prawnych i podatkowych. W dłuższej perspektywie ta forma działalności będzie bowiem wymagała uregulowania prawnego, zwłaszcza jeżeli chodzi o kwestie podatkowe, imigracyjne, zatrudnieniowe jak i administracyjne.

Pełny skład Rady TUTAJ.