Dr hab. Hanna Schreiber jako keynote lecturer podczas SIEF Summer School

konferencja
Konferencja naukowa: Taiwan: Prospects and Challenges in the Indo-Pacific
27 czerwca, 2022
Webinarium: Russia-Ukraine War: Responses from and Implications to Europe and the Indo-Pacific
5 lipca, 2022

plen

Dr hab. Hanna Schreiber została zaproszona do wygłoszenia keynote lecture pt. „Intangible heritage, global heritage production regimes and the problem of the commons” podczas szkoły letniej organizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Etnologiczne (International Society  for Ethnology and Folklore/Société Internationale d´Ethnologie et de Folklore) w Warszawie. Wykład miał miejsce w Muzeum Warszawy (Oddział Muzeum Warszawskiej Pragi) w dniu 30 czerwca.