Grupa badaczy WNPiSM na International Studies Association 2022 Annual Convention w Nashville, Tennessee, USA
4 kwietnia, 2022
Odwołane zajęcia i dyżur dr Urszuli Kurcewicz
6 kwietnia, 2022

Drodzy maturzyści!

Ruszyła druga edycja akcji „WOS w pigułce” – serii wykładów, stworzonych przez nasz Wydział oraz Centrum Europejskie UW. Łącznie z pierwszą edycją, będzie to aż 30 wykładów, które pozwolą Wam w przyjemny i efektywny sposób powtórzyć wiadomości przed maturą. Nie brakuje tam materiałów związanych ze społeczeństwem, systemami politycznymi jak również migracją, deglobalizacją czy terroryzmem.

Pierwszy odcinek nowej serii jest już dostępny – youtu.be/v0a7-AWIkvs
Wszystkie wykłady dostępne będą na naszym kanale: youtube.com/c/wnpismuw

Jeśli spodobają się Wam nasze materiały, nie zapomnijcie o zostawieniu łapki w górę i subskrypcji kanału! Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszego Wydziału – jeśli interesuje Was wiedza o społeczeństwie, z pewnością znajdziecie u nas studia dla siebie!

Kierunki studiów w języku polskim: rekrutacja.wnpism.uw.edu.pl

Do zobaczenia na Wydziale!