EKOinnowatorzy 2022 – ogólnopolski konkurs dla kół naukowych, studentów i doktorantów

Międzynarodowa konferencja Balkan Ambitions and Polish Inspirations
15 listopada, 2022
Studenci Waseda University na naszym Wydziale
15 listopada, 2022

Szanowni Studenci i Doktoranci!

Zapraszamy Was do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu EKOinnowatorzy, którego celem jest wyłonienie kół naukowych, studentów oraz doktorantów wyróżniających się w działalności naukowej, konstrukcyjnej, organizacyjnej i popularyzatorskiej o charakterze proekologicznym.

Konkurs składa się z czterech etapów, które obejmują kolejno: przyjmowanie zgłoszeń, organizację cyklu warsztatów, organizację Uroczystej Gali Finałowej oraz wydanie pamiątkowego albumu.

Uroczysta Gala Finałowa, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu, odbędzie się 8 grudnia 2022 r. (czwartek) w Forest Hotel – nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym na Wzgórzu Zamkowym w krakowskich Przegorzałach (Kraków, ul. Jodłowa 13). Zdalne dołączenie do Gali Finałowej będzie możliwe poprzez platformę Zoom, co umożliwi połączenie w jednym czasie uczestników znajdujących się na miejscu i przed komputerami.

W tegorocznej edycji wydarzenia zostały przewidziane następujące kategorie konkursowe:

• EKOinnowacyjne Koło Naukowe
  • Student EKOinnowator
  • Doktorant EKOinnowator

Dodatkowo, Jury konkursowe przyzna wyróżnienia w kategoriach specjalnych:

• Innowacje ekologiczne
  • Innowacje produktowe
  • Innowacje społeczne
  • Osiągnięcia naukowe
  • Osiągnięcia organizacyjne

Harmonogram konkursu

• 01.10.2022 – 30.11.2022 – Przyjmowanie zgłoszeń udziału w konkursie oraz przesyłanie potwierdzeń rejestracji
  • 23.11.2022 – 6.12.2022 – Cykl warsztatów online
  • 1.12.2022 – Publikacja listy uczestników zakwalifikowanych do Gali Finałowe
  • 8.12.2022 – Uroczysta Gala Finałowa
  • 15.12.2022 – Wydanie pamiątkowego albumu

Nagrody
Na zwycięzców konkursu EKOinnowatorzy czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych oraz pamiątkowe statuetki. Nagrody zostaną przyznane niezależnie w każdej z trzech kategorii konkursowych (EKOinnowacyjne Koło Naukowe, Student EKOinnowator, Doktorant EKOinnowator), a także w pięciu kategoriach specjalnych. Ponadto, wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konkursie.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na jego oficjalnej stronie: www.ekoinnowatorzy.pl