Konkurs imienia Prof. K. Skubiszewskiego
20 listopada, 2019
Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDOC 2019
25 listopada, 2019

Chciałbyś wyjechać na wymianę zagraniczną, ale nie wiesz jak to zrobić? Przerażają Cię skomplikowane procedury, a wszelkie formalności tylko wzbudzają stres? Przyjdź 26 lub 28 listopada na Erasmus Days, a my rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

ESN University of Warsaw i Biuro Współpracy z Zagranicą UW serdecznie zapraszają na dni informacyjne wszystkich tych, którzy są zainteresowani wyjazdem na wymianę zagraniczną w ramach studiów bądź praktyk.

Tego dnia dowiecie się:
➡ Gdzie i na jakich zasadach można wyjechać,
➡ Jak przebiegają procedury związane z aplikowaniem na wyjazd,
➡ Jak wymiana zagraniczna wygląda w praktyce – nie tylko od strony formalnej, lecz także jak wygląda życie studenckie na wymianie.

📍KIEDY: 26 i 28 listopada 2019

❗ 26.11.2019 – WYDZIAŁ BIOLOGII UW
10:00 – 16:00 – stoisko informacyjne

❗ 28.11.2019 – BUW