Zapraszamy na konferencję: Elections – Democracy – Covid-19. Lessons from Europe
18 lutego, 2022
Zajęcia z Analizy danych uzyskały akredytację Predictive Solutions
21 lutego, 2022

pl

Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych we współpracy z Groupe d’études géopolitiques ENS Paris zapraszają na spotkania z cyklu „Wtorki geopolityczne”.

„Wtorki geopolityczne” są efektem współpracy Ośrodka Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW, Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych i Groupe d’études géopolitiques ENS Paris. Co dwa tygodnie we wtorek odbywa się debata publiczna, która ma na celu spotkanie osobowości intelektualnych i naukowych z różnych środowisk z publicznością wokół tematyki związanej z geopolityką na świecie. Dodatkowo są one okazją do wyjątkowej wymiany intelektualnej, w ramach której wypracowywane są konkretne propozycje oraz precyzyjne analizy w celu wspólnej refleksji nad współczesną geopolityką. W tym semestrze odbywają się one pod patronatem Prezydencji Francuskiej w UE.

Język spotkań: angielski.

Spotkania będą odbywały się w godz. 15.00-16.30 w sali 210 budynku przy ul. Nowy Świat 69 oraz on-line na platformie Zoom.

Koordynatorzy projektu: dr Kinga Torbicka i dr Nicolas Maslowski (OKFiSF UW), Tomasz Łukaszuk (WNPiSM UW).

Tekst: OKF UW

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X