Spotkanie pt. „Wokół książki Pawła Kozłowskiego, Rozmowy z Andrzejem Walickim (Warszawa 2021)”
10 listopada, 2021
Delegacja WNPiSM po rozmowach z UAE University
13 listopada, 2021

pl

IV edycja konkursu NAUKA JEST DLA LUDZI

Rozpoczęliśmy zbieranie wniosków w IV edycji konkursu „Nauka jest dla ludzi”, do wygrania jest 30 000 zł!

Nauka nie jest nudna i może służyć każdemu z nas. Taki przekaz Centrum Współpracy i Dialogu (CWiD) UW chce kierować do uczestników konkursu „Nauka jest dla ludzi”. Jego cel to promowanie w Internecie i/lub w mediach tradycyjnych wyników już zrealizowanych lub realizowanych obecnie badań, które odpowiadają na ważne wyzwania społeczne i gospodarcze lub zmieniają nasze rozumienie świata. Inicjatywa jest skierowana do pracowniczek i pracowników etatowych oraz doktorantek, a także doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.

Wygraj 30 tys. zł na popularyzację badań

Nagrodą w konkursie jest wsparcie w postaci doradztwa i sfinansowania przez Organizatora usług i/lub produktów zakupionych w celu zrealizowania Projektu do maksymalnej kwoty 30.000 zł brutto (trzydzieści tysięcy złotych). Istnieje możliwość zorganizowania przez CWiD UW wydarzenia, takiego jak np. spotkanie z ekspertem, konferencja promująca wyniki badań, webinarium, nagranie filmu instruktażowego/edukacyjnego itp. (w formie stacjonarnej i zdalnej) czy zakup przez CWiD usług niezbędnych do realizacji promocji projektu, m.in. wynajmu przestrzeni, usług reklamowych, usług marketingowych, budowy serwisu www.

Okres wydatkowania Nagrody nie może być dłuższy niż 120 dni liczonych od rozpoczęcia pierwszych działań objętych finansowaniem z Nagrody. Konieczne jest rozpoczęcie wydatkowania Nagrody nie później niż 45 dni po spotkaniu organizacyjnym z przedstawicielem Organizatora Konkursu.

Przyjmowanie zgłoszeń w czwartej edycji konkursu trwa do 26 listopada 2021 roku. Formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursowy znajdują się pod adresem:
https://cwid.uw.edu.pl/formularz-zgloszeniowy-konkursu…/

W razie pytań, prosimy o kontakt:
Centrum Współpracy i Dialogu UW
kontakt@cwid.uw.edu.pl 

X