Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej nr 14 – dr hab. Daniel Przastek wskazany na Dziekana WNPiSM

Bezpłatne testy na koronawirusa
26 czerwca, 2020
XII edycja konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej
29 czerwca, 2020

plen

KOMUNIKAT NR 14
Wydziałowa Komisja Wyborcza

informuje, że w wyniku przeprowadzonego w dniach 25-26 czerwca 2020 r. głosowania wskazującego kandydata na Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję 2020-2024 Kolegium Elektorów Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego wybrało dra hab. Daniela Piotra Przastka na kandydata na Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję 2020-2024.

W głosowaniu wzięło udział: 135 osób
Głosy ważne: 134