Ostatnie aktualności na Uniwersytecie Warszawskim
26 czerwca, 2020
Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej nr 14 – dr hab. Daniel Przastek wskazany na Dziekana WNPiSM
26 czerwca, 2020
Informacja

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Warszawski umożliwia pracownikom oraz doktorantom Uniwersytetu Warszawskiego zrealizowanie bezpłatnych badań na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2. Testy można wykonać od 29 czerwca do 28 sierpnia.

Jak wykonać badanie – procedura

Do wykonania badania potrzebna jest próbka 2 ml krwi. Punkt pobrań znajdować się będzie na Kampusie Ochota, w budynku Centrum Sportu i Rekreacji, w osobnym pomieszczeniu, z niezależnym wejściem.

Badanie przeciwciał nie służy do diagnostyki aktywnego zakażenia. Dla bezpieczeństwa pracowników UW bardzo ważne jest, aby do Punktu Pobrań nie zgłaszały się osoby z objawami infekcji lub po kontakcie z osobą zakażoną – mówi lek. Małgorzata Kiljańska, dyrektor usług medycznych Warsaw Genomics.

  • Kod rabatowy, który uprawnia pracowników i doktorantów UW do wykonania bezpłatnych badań, można pobrać ze strony covid.uw.edu.pl.
  • Po otrzymaniu kodu rabatowego należy zarejestrować się na stronie warsawgenomics.pl/badaniadlauw oraz umówić się na termin pobrania za pośrednictwem formularza na stronie warsaw-genomics.reservio.com, wybierając konkretną datę i godzinę.
  • Badania wykonywane będą w dni robocze od 29 czerwca do 28 sierpnia (włącznie) od godz. 8 do 18. Do punktu pobrań należy przyjść w maseczce ochronnej, zabrać dokument tożsamości oraz numer zlecenia badania, który zostanie wygenerowany w trakcie rejestracji. Nie trzeba być na czczo.
  • Wynik testu będzie dostępny w trakcie czterech dni na stronie: wyniki.warsawgenomics.pl.

Więcej informacji

X