Konferencja naukowa „Pomiędzy pandemią a wojną – diagnoza stanu polskiego społeczeństwa”

Wyniki VII edycji konkursu „Nauka jest dla ludzi”
15 grudnia, 2022
Dzień Ukraiński na WNPiSM za nami
16 grudnia, 2022
konferencja

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej Pomiędzy pandemią a wojną – diagnoza stanu polskiego społeczeństwa. W trakcie której zaprezentowane zostaną najnowsze wyniki badań opinii publicznej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 grudnia 2022 roku w godz. 15:30-19:00 w sali S. Czarnowskiego na ulicy Krakowskie Przedmieście 3 – budynek Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie będzie się odbywało również online z wykorzystaniem platformy Zoom.

W celu wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego. Po jego przesłaniu zostanie przekazany link umożliwiający wzięcie udziału w wydarzeniu.

Link do ankiety zgłoszeniowej: https://forms.gle/ExnvV4161SM2QM3m6
W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy na adres: konferencja2112@gmail.com