Zmarł Profesor Janusz Osuchowski
7 kwietnia, 2021
Seminarium pt: Badania porównawcze w naukach o polityce. Zastosowanie i wyzwania w badaniach nad migracjami
13 kwietnia, 2021

Drodzy maturzyści!

Nasz Wydział co roku organizował popularne, darmowe kursy maturalne “WNPISM uczy WOSu nocą” oraz “Tour de WOS”. W czasie pandemii COVID-19 niestety nie jesteśmy w stanie przyjąć Was w murach kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego. Mamy jednak rozwiązanie…

Wiedząc jak stresujący potrafi być czas tuż przed maturą, przedstawiamy Wam kurs maturalny do obejrzenia w serwisie YouTube! “WOS w pigułce” to wykłady nagrane wspólnie z wykładowcami Centrum Europejskiego UW. Finalnie czekać będzie na Was 20 wykładów specjalnie wyselekcjonowanych tematycznie. Dzięki temu będziecie w stanie odświeżyć sobie najważniejsze informacje z kluczowych dla Wiedzy o Społeczeństwie filarów. Nie zabraknie tematów związanych z systemami politycznymi, społeczeństwem, partiami politycznymi, integracją europejską czy prawem.

Pierwszy odcinek już dostępny – youtu.be/dnOZpny7NrM

Wszystkie wykłady dostępne będą na naszym kanale: youtube.com/c/wnpismuw

Jeżeli materiały Wam się spodobają, kliknijcie łapki w górę, subskrybujcie nasz kanał i przede wszystkim prześlijcie filmiki do znajomych, który również zdają maturę w WOSu. A po maturze zapraszamy Was na studia na naszym Wydziale, gdzie będziecie mieć możliwość poznać wszystkich wykładowców osobiście!

Kierunki studiów w języku polskim: rekrutacja.wnpism.uw.edu.pl

Powodzenia i do zobaczenia!

 

 

X