Informacja dla zarejestrowanych w systemie IRK kandydatów na stosunki międzynarodowe, studia stacjonarne II stopnia, II tura, WNPiSM UW
16 września, 2019
W dniu 19.09.2019 punkt info nieczynny.
19 września, 2019

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestniczenia w Otwartych kursach języka polskiego dla Cudzoziemców w Centrum „Polonicum” Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach biegłości językowej prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców uniwersyteckich oraz certyfikowanych lektorów, którzy dostosowują programy nauczania do standardów egzaminacyjnych Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego. Dzięki temu nasze lektoraty świetnie przygotowują kandydatów chcących uzyskać państwowy certyfikat. Centrum „Polonicum” jest podmiotem uprawnionym do przeprowadzania tego egzaminu.

Zajęcia odbywają się w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich przy ul. Krakowskie Przedmieście 32 (centralny kampus UW).

Więcej informacji znajdą Państwo w załączniku do tej wiadomości, na stronie internetowej http://polonicum.uw.edu.pl/kursy-jezyka-polskiego oraz w Sekretariacie Centrum „Polonicum”.

Ulotka