Nasz student Paweł Bącal laureatem „Studenckiego Nobla”

Vietnam’s significance in ASEAN and its rise as a middle power – wydarzenie koła naukowego
14 czerwca, 2022
Seminarium
China’s BRI in the time of economic slowdown: what does it mean for EU and Japan
14 czerwca, 2022

Miło nam poinformować, że nasz student Paweł Bącal (leaureat Nagrody Dziekana WNPISM w 2021 r.) otrzymał tzw. „Studenckiego Nobla”.

Konkurs Studencki Nobel organizowany jest od 2009 r. przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. To jedyny ogólnopolski konkurs stypendialny w pełni tworzony przez organizację studencką. Umożliwia wyróżniającym się studentom prezentację osiągnięć naukowych i artystycznych. Laureaci wybierani są na podstawie kryteriów, wśród których znajdują się m.in.: oceny ze studiów, aktywność naukowa, społeczna oraz artystyczna, współpraca z czasopismami naukowymi oraz działalność w samorządzie studenckim i organizacjach studenckich. W konkursie mogą udział brać zarówno studenci uczelni publicznych, jak i niepublicznych.

Więcej informacji: TU