Webinarium z okazji 25-lecia Rocznika Strategicznego: ŚWIAT MIĘDZY PANDEMIAMI: COVIDU-19 I AUTOKRACJI
2 czerwca, 2020
Artykuł dr hab. Rafała Ulatowskiego
4 czerwca, 2020

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na konieczność przeprowadzania egzaminów w formie zdalnej, jak i coraz powszechniejsze nowe formy prowadzenia zajęć (również w formie mieszanej) przygotowaliśmy ofertę szkoleń dla nauczycieli akademickich zaplanowanych w czerwcu.

W harmonogramie znajdą Państwo tematy zarówno z obszaru kompetencji miękkich, jak i obsługi narzędzi elektronicznych: szkolenia “Google Meet w praktyce – ćwiczenia” oraz “Student ze spektrum autyzmu – potrzeby, potencjał i możliwości wsparcia” rozpoczynają się już 5 czerwca (zostały ostatnie wolne miejsca). Zaś 22 czerwca odbędzie się pierwsze szkolenie dotyczące narzędzia Google Forms.

W celu zapewnienia dostępu do możliwości rozwoju oferowanych w ramach programu ZIP, zwracamy się z prośbą o przekazanie pracownikom niniejszej informacji.

Wszystkie szkolenia, na które aktualnie jest prowadzona rekrutacja, znajdą Państwo w załączonym harmonogramie. W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia -> TU.

W szkoleniach realizowanych w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć nauczyciele akademiccy, którzy w semestrze następującym po odbytym szkoleniu mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa (w załączeniu) i Regulamin.

Bieżące informacje są również dostępne na stronie www.zip.uw.edu.pl w zakładce Wykładowcy.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.

Z poważaniem,

Zespół ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich
Biuro Spraw Pracowniczych