Otrzymaliśmy prawo organizacji konferencji CEPSA 2025!

Referat dr Łukasza Wieczorka na konferencji „Koordynatorów i członków zespołów do walki z handlem ludźmi w komendach wojewódzkich Policji”
3 października, 2023
Prof. dr hab. Jolanta Itrich-Drabarek została wybrana członkinią Rady Doskonałości Naukowej
5 października, 2023

28 i 29 września br. w Dubrowniku odbyła się 27 sesja konferencji CEPSA – Środkowoeuropejskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, zorganizowana we współpracy z Chorwackim Towarzystwem Nauk o Polityce. Tematem wiodącym spotkania było: Wojna i demokracja- Demokracje Europy Środkowej pod presją.  Uczestniczyło ponad 150 badaczy z kilkunastu państw. Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych był reprezentowany przez: Małgorzatę Kaczorowską, Adama Szymańskiego, Jacka Wojnickiego, Piotra Załęskiego, Łukasza Zamęckiego.

Warto podkreślić, iż na posiedzeniu Komitetu Wykonawczego CEPSA zapadła decyzja o zaakceptowaniu kandydatury naszego wydziału jako organizatora 29 sesji CEPSA we wrześniu 2025 roku. Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym!