Wizyta Timothyego Gartona Asha
23 maja, 2024
Warsztaty dla doktorantów – SHiFT Demo Day – fostering knowledge exchange
27 maja, 2024

Rozwój współpracy międzynarodowej z najlepszymi uniwersytetami na świecie stanowi dla naszego Wydziału priorytet, więc z ogromną radością możemy poinformować, że dzięki staraniom naszych pracowników i pracowniczek dzisiaj podpisaliśmy umowę z Hong Kong Polytechnic University (PolyU). Najważniejszym elementem współpracy jest program podwójnego dyplomu na kierunku Social and Public Policy. To już czwarta nasze umowa umożliwiająca tzw. podwójny dyplom.
W uroczystości udział wziął Dziekan WNPiSM dr hab. Daniel Przastek, prodziekani dr hab. Joanna Starzyk-Sulejewska, dr hab. Maciej Raś oraz dr hab. Maria Theiss i dr hab. Bartosz Pieliński.
W imieniu UW umowę podpisał Rektora UW prof. Alojzy Z. Nowak, zaś ze strony naszego partnera prof. Jin-guang Teng (President of Hongkong Polytechnic University).