Speaker parlamentu Nowej Zelandii wraz z delegacją odwiedził WNPISM
27 maja, 2022
Seminarium
Seminarium „Zarządzanie zasobami ludzkimi w polityce europejskiej – wyzwanie dla polskich elit”
30 maja, 2022

plen

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w ramach programu wymiany do Eurazjatyckiego Narodowego Uniwersytetu im. L.N Gumilyova w Kazachstanie. ENU im. Gumilyova jest to jeden z najważniejszych Uniwersytetów w Kazachstanie, znajdujący się w stolicy państwa – Nur-Sułtanie, w samym sercu Eurazji.
Dziś ENU jest uczelnią o specjalnym statusie i znajduje się na wysokich pozycjach w najważniejszych rankingach międzynarodowych. Realizuje innowacyjne akademickie technologie i jest kontynuatorem najlepszych tradycji badawczych.
Uniwersytet im. Gumilyova zaprasza na darmowy semestr nauki dla studentów WNPiSM! Poza darmową nauką, studenci otrzymają również bezpłatne zakwaterowanie w akademiku.
Spotkanie informacyjne w sprawie stypendiów ENU odbędzie się 2 czerwca 2022 r. o godzinie 10:00 na platformie Zoom.
Wszystkich chętnych dowiedzieć się więcej na temat mobilności prosimy o wypełnienie formularza, W razie pytań lub wątpliwości prosimy pisać na adres: k.kurman2@uw.edu.pl
Link do formularza: TUTAJ
Szczegóły: TUTAJ