ZASADY BHP
2 lutego, 2023
Dodatkowy termin podpięć dla przedmiotów realizowanych w semestrze letnim 2022L
7 lutego, 2023
Informacja

pl

Instytut Sobieskiego poszukuje kandydata na praktyki studenckie!
Oferujemy udział w ambitnych i innowacyjnych projektach realizowanych we współpracy z uznanymi ekspertami.

Instytut Sobieskiego to czołowy polski think-tank założony w 2005 roku. Jego misją jest proponowanie rozwiązań, które pozwolą Polsce stać się silnym i sprawnym państwem, które gwarantują swobodę gospodarczą oraz zapewniają zachowanie równowagi pomiędzy wolnością oraz odpowiedzialnością obywatelską.
Więcej informacji dostępne jest na naszej stronie: https://sobieski.org.pl/

Poszukujemy osoby, która jest otwarta na nowe wyzwania!

Główne zadania będą obejmowały: wsparcie w planowaniu i organizacji ogólnopolskich wydarzeń promujących nasze najnowsze raporty – dotyczące inflacji, odbudowy Ukrainy czy też robotyzacji przemysłu, pomoc w działaniach administracyjnych i bieżących sprawach Instytutu, śledzenie wypowiedzi naszych ekspertów w mediach i przygotowywanie propozycji postów na nasze media społecznościowe.

Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie w organizacji eventów ogólnopolskich/międzynarodowych oraz doświadczenie w pracy administracyjnej.
Preferowani studenci 2 roku studiów i wyżej.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę nt. roli think tanków w społeczeństwie i poznać jak funkcjonują “od środka”, a w przyszłości zastanawiasz się nad pracą w charakterze analityka/eksperta – to jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy dyspozycyjności 20 godzin tygodniowo (forma hybrydowa).
Istnieje także możliwość odbywania praktyk w różnym wymiarze godzinowym (np. 80h, 160h lub więcej – w zależności od potrzeb praktykanta). Istnieje także możliwość odbywania praktyk podczas wakacji.

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV na adres: sobieski@sobieski.org.pl.
Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2023 roku.

X