

Z przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. inż. Wiesław Cetera, pracownik naszego Wydziału znalazł się w zespole redakcyjnym ukraińskiego czasopisma naukowego „Communications and Communicative Technologies”.
Dr hab. inż. Wiesław Cetera, prof. ucz., jest informatykiem, ekonomistą i medioznawcą oraz profesorem Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył m.in. Wojskową Akademię Techniczną i Uniwersytet Warszawski, a jego zainteresowania naukowe obejmują m.in. logistykę mediów, zarządzanie, ekonomię oraz technologie informacyjne. Jest autorem i współautorem publikacji naukowych, monografii, ekspertyz oraz opracowań dotyczących mediów, innowacyjności i nowych technologii.
Obecność przedstawiciela naszego Wydziału w międzynarodowym gronie redakcyjnym stanowi ważny przykład współpracy akademickiej oraz zaangażowania w rozwój badań z zakresu komunikacji, mediów i nowych technologii.
Serdecznie gratulujemy Panie Profesorze i życzmy Panu kolejnych sukcesów!
