Raś Maciej dr hab.
Wywiad dra hab. Macieja Rasia „Interested in De-Escalation”
27 stycznia, 2022
Lunar New Year 2022
1 lutego, 2022

pl

Jesteś absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i prowadzisz własną firmę? Wśród Twoich znajomych są absolwenci, którzy prowadzą takie firmy? Zaprezentuj je w trakcie konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

Właśnie ruszyły zapisy do V edycji.

Trudno byłoby wymienić, czym w swoim zawodowym życiu zajmują się absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego. Jest jednak cała grupa pracowników, studentów i absolwentów zaangażowanych w prowadzenie własnej firmy. I właśnie do takich osób skierowany jest, Konkurs.

Kto dokładnie może się zgłaszać? Zgodnie z nazwą wszyscy pracownicy, studenci i absolwenci UW. W ten sposób Uniwersytet chce docenić tych wszystkich, którzy tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa. Udział w konkursie wiąże się bowiem z możliwością wypromowania firmy, pokazania jej w nowym środowisku, odświeżenia, jak i nawiązania nowych kontaktów.

Konkurs podzielony jest na kilka kategorii. I tak, firmę można zgłosić do:

  • Master of Business – Przedsiębiorstwo, które osiągnęło sukces i funkcjonuje na rynku więcej niż 4 lata.
  • Start-up Roku UW – Do konkursu mogą zostać zgłoszone wyłącznie start- upy, które zostały zgłoszone do rejestracji nie później niż 31. grudnia roku poprzedzającego edycję konkursu, w której firma bierze udział i działają nie dłużej niż 5 lat.
  • Innowacja/ Innowator Roku – Przedsiębiorcy oferujący innowacyjne produkty lub usługi lub stosujący nowoczesne/ innowacyjne rozwiązania organizacyjne.
  • Przedsiębiorca społeczny – Organizacja, który wspiera działania na rzecz społeczeństwa.
  • Przedsiębiorca Korporacyjny – Pracownik, który zainicjował udokumentowane wdrożenie innowacyjnego produktu, usługi lub rozwiązania i jest studentem, doktorantem, absolwentem lub pracownikiem Uniwersytetu Warszawskiego.

Wszelkie szczegóły, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajdują się na www. Ta edycja konkursu odbywa się pod patronatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie www.przedsiebiorcaroku.uw.edu.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 4 kwietnia 2022.

X