Rola służb specjalnych we współczesnej Polsce – Debata

Zapraszamy na promocję książki: Od robotyzacji i automatyzacji do sztucznej inteligencji – wpływ na gospodarkę i rynek pracy
16 stycznia, 2024
Seminarium
Seminarium prowadzone przez prof. Roberta Klemmensena z Uniwersytetu w Lund
19 stycznia, 2024

Szanowni Państwo,

w imieniu Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, zapraszamy na niezwykłą debatę z udziałem najważniejszych osób związanych ze służbami specjalnymi pt. „Rola służb specjalnych we współczesnej Polsce”. Jest to drugie spotkanie z cyklu debat organizowanych przez Katedrę.

Data wydarzenia: 26 stycznia 2024 r. | Godzina: 17:00-19:30
Miejsce: Aula im. J. Baszkiewicza Gmach Audytoryjny WNPiSM UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

Spotkanie poprowadzi prof. ucz. dr hab. Aleksandra Gasztold, a wśród dyskutantów znajdą się czołowi praktycy tematu:

– gen. Krzysztof Bondaryk (Szef ABW w latach 2008-2013)
– dr hab. Zbigniew Siemiątkowski (Szef AW w latach 2002-2004; UW)
– płk. Grzegorz Małecki (Szef AW w latach 2015-2016)
– prof. Andrzej Zybertowicz (Doradca Prezydenta RP)
– dr Arkadiusz Nyzio (UJ)

Organizatorem debaty jest Katedra Bezpieczeństwa Wewnętrznego WNPiSM UW oraz Naukowe Koło Studenckie Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Patronatem honorowym imprezy jest Women in International Security Poland (WIIS Poland).

Dołączcie do naszego spotkania, poszerzcie swoją wiedzę i weźcie udział w dyskusji na temat aktualnych kwestii bezpieczeństwa w Polsce!

Zapisy obowiązkowe przy pomocy formularza: KLIKNIJ TUTAJ