Seminarium: Czy możemy mówić o przypływie różowej fali w Ameryce Łacińskiej?

Nowa monografia – Big data – rafinacja informacji – medycyna – ekonomia – media. Aspekty teoretyczne i aplikatywne
22 kwietnia, 2022
Шановні студенти, громадяни України!
23 kwietnia, 2022

Koło Analiz Międzynarodowych UW ma przyjemność zaprosić na wydarzenie pt. Czy możemy mówić o przypływie różowej fali w Ameryce Łacińskiej? – seminarium na temat sytuacji politycznej w regionie.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2022 roku w sali 317 w godz. 18:30 – 20:00 w Gmachu Audytoryjnym  przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.
W dyskusji wezmą udział dr Joanna Gocłowska-Bolek i ambasador Krzysztof Jacek Hinz.
Spotkanie moderować będzie Justyna Smoleń.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia https://fb.me/e/2BZeeOV4e