Discussion: Challenges and Opportunities in the Indo-Pacific Region
16 czerwca, 2023
Dr hab. Hanna Schreiber i dr hab. Bartosz Pieliński na konferencji w Kenii
19 czerwca, 2023

W imieniu kwartalnika „Młodzi o Polityce” działającego na WNPiSM i Stowarzyszenia Konferencji Ambasadorów RP serdecznie zapraszamy na seminarium „NATO przed i po szczycie w Wilnie”.
Celem seminarium jest dyskusja w gronie pracowników i studentów WNPiSM oraz innych wydziałów UW i uczelni, a także członków Stowarzyszenia Konferencji Ambasadorów RP, o przyszłości Sojuszu Północnoatlantyckiego i przygotowaniach do szczytu organizacji, zaplanowanego na 11-12 lipca br. w przełomowym czasie dla bezpieczeństwa transatlantyckiego w obliczu trwającej agresywnej wojny prowadzonej przez Rosję w Ukrainie.
Termin: 21 czerwca 2023 r. godz. 16.30
Miejsce: Aula prof. Jana Baszkiewicza, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
Więcej informacji znajdziecie Państwo na: https://m.facebook.com/events/718162003409038