

6 maja 2026 roku odbyło się spotkanie studentów WNPiSM w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Tematem spotkania był: „Rozwój Małego i Średniego Biznesu w Polsce: analiza, problemy, perspektywy i wsparcie”. Informacje o Krajowej Izbie Gospodarczej przedstawił Michał Konwicki, który jest doradcą Prezesa KIG. Dr Jerzy Kwieciński (pierwszy Wiceprezes KIG) opowiedział o wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw w UE i Polsce. Wykład prognozie rozwoju sytuacji gospodarczej wygłosił Główny Ekonomista KIG Piotr Soroczyński. Na koniec spotkania odbyła się dyskusja z studentami. Studenci zadali wiele ważnych pytań przedstawicielom Krajowej Izby Gospodarczej.Ze strony Krajowej Izby Gospodarczej zaoferowano naszym studentom miejsca do staży.