Stypendium dla studenta WNPiSM w International Christian University, Tokio, Japonia

Wymiana studencka do Waseda University (Japonia) i Northeastern Illinois University (Stany Zjednoczone)
21 lutego, 2020
Konferencja „Przeciwdziałanie molestowaniu seksualnemu w środowisku akademickim – w kierunku standardów i procedur”
24 lutego, 2020

plen

Drodzy studenci,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą umowy bilateralnej w International Christian University, Tokio, Japonia. Zakwalifikować na wyjazd mogą się dwie osoby, jedna zaś otrzyma stypendium ICU pokrywające koszty zakwaterowania w akademiku przez 10 miesięcy.

Wymagane dokumenty:

1. Certyfikat j. angielskiego TOEFL (min 79) lub IELTS (6,0)
2. Potwierdzenie ukończenia 2 lat edukacji na Uniwersytecie Warszawskim
3. Potwierdzenie średniej ocen studenta (nie mniejsza niż 3,5)
4. Formularz zgłoszeniowy (wzór będzie dostępny na stronie WNPiSM)
5, List rekomendacyjny podpisany przez pracownika dydaktycznego WNPiSM

Wymagane dokumenty należy składać w Punkcie Informacyjnym u Pani Marty Drzazgi do środy 5.03.2020.

Punkt jest czynny:
poniedziałek godz. 9:00-14:00