Summer School on EU Business Law: Overcoming Challenges, Addressing Conflicts, Settling disputes

Formularz zgłoszenia tematu pracy dyplomowej na WNPiSM
14 maja, 2021
Zaproszenie do udziału w rekrutacji na szkołę letnią (on-line)
21 maja, 2021

Zespół projektu edukacyjnego Sojuszu 4EU+ „From Diversities to Unity through Coordination (EU-DUC)” zaprasza studentów Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w szkole letniej „Summer School on EU Business Law. Overcoming Challenges, Addressing Conflicts, Settling Disputes”, która odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2021 r. Termin rejestracji upływa 22 maja.
Szkoła letnia stanowi kontynuację warsztatów on-line „Recent Developments In EU Business Transactions Law”, które odbyły się 26 lutego.
Szkoła odbędzie się całkowicie w formule on-line lub w formie hybrydowej (ostateczna forma zostanie potwierdzona przez organizatorów z Uniwersytetu Mediolańskiego 30 maja).
Program szkoły oraz informacje na temat rejestracji znajdują się na stronie: https://4euplus.eu/4EU-16.html?event=22261&lang=en