Szkolenie menedżerskie online nt. „Wyzwania liderskie i style przywództwa”

Informacja Kierownika Jednostki Dydaktycznej nt. formy realizacji zajęć
21 września, 2020
Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie
25 września, 2020

Zapraszamy nauczycieli akademickich do udziału w ostatnim szkoleniu menedżerskim online nt. „Wyzwania liderskie i style przywództwa”, które odbędzie się w dn. 30 września i 1 października w godz. 10:00-13:15. Szkolenie poprowadzi dr Rafał Stefański z Wydziału Psychologii UW.
Celem szkolenia jest wzmocnienie kompetencji definiowania celów, poszerzanie palety wykorzystywanych stylów liderskich i stosowanie ich adekwatnie do specyfiki sytuacji, zadań i potrzeb pracowników.
Szkolenie jest dedykowane nauczycielom akademickim zaliczanym, zgodnie z definicją Zintegrowanego Programu Rozwoju, do kadry zarządzającej UW, tj.:
  • Kierownikom Jednostek Dydaktycznych,
  • członkiniom i członkom rad dyscyplin, rad wydziałów i innych jednostek organizacyjnych, rad dydaktycznych,
  • kierownikom jednostek organizacyjnych UW,
  • kierownikom studiów.
Aby zapisać się, prosimy o:
1) zalogowanie na platformie http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/;
2) kliknięcie w link: 30.09-1.10 „Wyzwania liderskie i style przywództwa”, następnie „Zapisz mnie” pod opisem szkolenia i postępowanie zgodnie z komunikatami na dole strony.
Rekrutacja trwa do piątku 25 września do 12:00.