The 2 nd International Conference in Homeland Security: Domestic and Global Perspectives

WNPiSM UW obecne na targach w Meksyku
4 marca, 2020
WOS w pigułce
5 marca, 2020

Miło nam poinformować, że dwoje pracowników naukowych WNPiSM UW wzięło udział w drugiej międzynarodowej konferencji „Domestic and Global Perspectives” (28 lutego – 3 marca 2020 r), na Sam Houston State University, USA.

Podczas wydarzenia doktor Magdalena Tomaszewska-Michalak wygłosiła wykład “Worldwide Trends in Biometric Security Measures” natomiast doktor Piotr Potejko podzielił się myślą na temat “Security Threats in Virtual Space”. Ze strony amerykańskiej za organizację wydarzenia odpowiedzialna była doktor Magdalena Denham.