The world in the French eyes: remarks from the Professors from Sciences Po Dijon | Wspólnieopolityce

Programu NAWA „Solidarni z Ukrainą”
15 czerwca, 2022
Kurs we współpracy z Uniwersytetem Genewskim: Introduction to Philanthropy and International Organisations – zapisy 2022/2023
20 czerwca, 2022

Już w najbliższy poniedziałek koło naukowe Młodzi o polityce zapraszają na spotkanie z przedstawicielami delegacji francuskiej, którzy odwiedzą Uniwersytet Warszawski. Wydarzenie zostanie podzielone na dwa bloki tematyczne – pierwszy dotyczyć będzie miejsca Chin w czasie wojny w Ukrainie, a drugi  obecnej pozycji Francji w Unii Europejskiej.
Prelegantami będą Stéphanie Balme, dziekan Science Po College, profesor w Paris School of International Affairs oraz Lukas Macek, dyrektor European undergraduate program at Science Po Paris w Dijon.
Spotkanie będzie organizowane we współpracy z Anną Cherner-Drieux, doradczynią polityczną w Ambasadzie Francuskiej w Polsce.
 Wydarzenie organizowane w języku angielskim.uwaga! Wydarzenie nie będzie transmitowane ani nagrywane.