Wtorki Geopolityczne – Franco-Polish strategic relations in the context of the war in Ukraine

Prof. Jolanta Itrich-Drabarek Przewodniczącą Komitetu Nauk Politycznych Polskiej Akademii Nauk
8 kwietnia, 2024
Zamęcki Łukasz dr
Projekt akademicki dra hab. Łukasza Zamęckiego doceniony w konkursie Taiwan Studies Project
9 kwietnia, 2024

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Wtorki Geopolityczne, organizowane przez Ośrodek Kultury Francuskiej i Studia Frankofońskie Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Nasze nadchodzące spotkanie, które odbędzie się w trybie zdalnym w dniu 16 kwietnia 2024 roku, poświęcone będzie tematowi Franco-Polish strategic relations in the context of the war in Ukraine. Prelegentką będzie Léa Xailly z Inalco oraz Uniwersytetu Lyon 3.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 16:30.

Aby wziąć udział, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: seminarium.okf@uw.edu.pl.

Pragniemy zaznaczyć, że spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Informujemy również, że wydarzenie będzie rejestrowane w celach naukowych. Udział w nim jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na ewentualne wykorzystanie nagrania.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym istotnym spotkaniu, które pozwoli zgłębić relacje strategiczne pomiędzy Francją a Polską w kontekście wydarzeń wojny na Ukrainie.