prof. Yasushi Watanabe
Wykład – Tokyo 2020 and Japan’s Soft Power, prof. Yasushi Watanabe (KEIO University, Tokio)
26 lutego, 2020
Zaproszenie na seminarium – Geoeconomics versus Geopolitics in Central Asia and East Asia
26 lutego, 2020

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego

zapraszają serdecznie studentów

studiów drugiego stopnia(magisterskich) kierunku europeistyka w ramach Programu ZIP do udziału w zajęciach wyjazdowych do Lwowa.

Gospodarzem wyjazdu będzie Uniwersytet Lwowski im. Iwana Franki, Wydział Stosunków Międzynarodowych. Wyjazd został zaplanowany na 25-29 maja 2020 roku (z możliwością nieznacznych przesunięć daty, związanych np. z zakupem biletów lotniczych). Wyjazd ma charakter naukowo – integracyjny. W ramach pobytu we Lwowie przewidziane są m. in. wykłady, panele dyskusyjne, zwiedzanie miasta i okolic a także czas wolny.

W ramach projektu pokryte będą koszty biletów lotniczych oraz wypłacone diety pobytowe.
Więcej: w informacji o wyjeździe TU
Regulamin wyjazdu