Odbyło się międzynarodowe seminarium NATO, Japan and India: A Structural Cooperation in Indo-Pacific?
3 października, 2022
Kolejna grupa stypendystów IISMA z Indonezji na naszym Wydziale
4 października, 2022

pl

Dnia 2 października 2022 roku odszedł Krzysztof Więckiewicz, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, członek społeczności naszego Wydziału od 1981 roku. W Instytucie Polityki Społecznej prowadził zajęcia poświęcone funkcjonowaniu III sektora oraz społeczeństwa obywatelskiego, którego był wybitnym znawcą i organizatorem. Ten wymiar Jego aktywności wiązał się z długoletnią pracą w administracji rządowej, równoległą do pracy akademickiej.

Krzysztof Więckiewicz był współorganizatorem Departamentu Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej i jego dyrektorem w latach 2003-2015, pomysłodawcą resortowego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, współtwórcą ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Był sekretarzem Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Krajowego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej, pełnił funkcje eksperckie w Indeksie Społeczeństwa Obywatelskiego. W 2014 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Będziemy Go pamiętać jako wyjątkowo ciepłego, przyjaznego innym Człowieka oraz Wykładowcę niezwykle cenionego przez studentów.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 10 października 2022 r. o godz. 11.30 w Domu Pogrzebowym (Sala B) na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie.

Zdjęcie: Ministerstwo Pracy i Polityki społecznej.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X