dr hab. Marta Jas-Kozarkiewicz nominowana do nagrody im. dr. Karola Jakubowicza
Konsultacje online z prof. Robem Rabelem
22 kwietnia, 2020
Zmarł Zbigniew Kiełmiński

W piątek 17 kwietnia 2020 roku dotarła do nas smutna wiadomość. Odszedł na zawsze prof. dr hab. Zbigniew Kiełmiński. Człowiek wielkiego serca, szczerze oddany pracy: organizacyjnej, naukowej i dydaktycznej. Żegnamy humanistę, który dla wielu pozostanie niedoścignionym wzorem zaangażowania na rzecz wspólnoty akademickiej i Nauki Polskiej. Dziekan Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego w latach 1987-1993. Kierownik Zakładu Systemów Politycznych w latach 2004-2013. Kierownik Studium Doktoranckiego WDiNP 2005-2008. Badacz współczesnych systemów rządów, ze szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii oraz systemów wyborczych. Nasze nauki o polityce doznały wielkiego uszczerbku.

Będzie nam Ciebie brakowało Profesorze! Wdzięczni przyjaciele, oddani wychowankowie i współpracownicy.

Prof. dr hab. Stanisław Sulowski, Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW,

Prodziekani, Pracownicy badawczo-dydaktyczni, dydaktyczni, administracji i obsługi, doktoranci i studenci