Seminarium pt. „Diagnoza systemu recepcji kobiet Ukraińskich w Polsce”
10 maja, 2022
Delegacja OBHL we Lwowie
13 lipca, 2022

pl

W  dniu 6 czerwca 2022 r. Gościem Ośrodka Badań Handlu Ludźmi był Pan Benjamin Coburn, sekretarz Ambasady Stanów Zjednoczonych ds. praw człowieka. Z wykładu Gościa studenci, dla których zorganizowaliśmy to spotkanie, mogli dowiedzieć się jak powstaje Trafficking in Persons Report (TIP) – monumentalne opracowanie o zasięgu globalnym, dotyczące handlu ludźmi, przygotowywane przez Departament Stanu USA. Jednym z elementów tego wyjątkowego Raportu jest ranking państw świata sporządzony w oparciu o kryterium zaangażowania rządów w eliminowania współczesnego niewolnictwa. Wykładowca odniósł się także do sytuacja Polski, która od 2019 roku, po naszej degradacji, znajduje się wśród krajów drugiej kategorii (Tier 2). Jak zawsze wykład zakończyły ciekawe pytania i komentarze studentów. Dziękujemy Prelegentowi za przybycie, a studentom za obecność.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X