100 lat relacji dyplomatycznych między Polską a Bułgarią. Aspekty polityczne, społeczno-gospodarcze i kulturowe – promocja książki

Nowa strona internetowa czasopisma Studia Politologiczne
29 stycznia, 2020
Nowy przedmiot: Academic Writing by dr Vicky Byard (Northeastern Illinois University)
31 stycznia, 2020

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Ambasadą Republiki Bułgarii w Polsce i Instytutem Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk serdecznie zapraszają na uroczystą promocję książki 100 lat relacji dyplomatycznych między Polską a Bułgarią. Aspekty polityczne, społeczno-gospodarcze i kulturowe.

Miejsce: Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, sala im. S. Czarnowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 3, obok Kościoła Św. Krzyża

Data: 6 luty 2020 roku (czwartek) godzina 14.30

Uczestnicy: JE Emil Jalnazow – Ambasador Republiki Bułgarii
Prof. dr hab. Jacek Wojnicki (UW)