Ulotki i plakat OBHL
25 marca, 2022
Using data to better understand and address human trafficking
25 marca, 2022

pl

Od dwóch tygodni Zespół Ośrodek Badań Handlu Ludźmi Uniwersytet Warszawski wspólnie ze studentami Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW prowadzi akcję informacyjną na przejściach granicznych z Ukrainą. Celem akcji jest w której uwrażliwienie uchodźców z Ukrainy na ryzyko stania się ofiarą  przestępstwa, w tym handlu ludźmi. Do naszej akcji dołączył UN Global Compact Network Poland. W ramach współpracy prof. Zbigniew Lasocik uczestniczył w dwóch szkoleniach dla wolontariuszy. Szkolenie pt. Jak przeciwdziałać handlowi ludźmi podczas kryzysu humanitarnego? można obejrzeć na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=gTJIG0cswtY

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X