Akcja prewencyjna OBHL na granicach z Ukrainą
25 marca, 2022
Media o OBHL
25 marca, 2022

W dniach 9-10.03 nasi pracownicy wzięli udział w spotkaniu zorganizowany przez La Strada International, Council of the Baltic Sea States, Trilateral Research, Sociotech for Good pt. „Using data to better understand and address human trafficking”. W trakcie dwudniowego spotkania zostały omówione takie kwestie jak m.in. data research, problemy ze zbieraniem danych i ich przekazywaniem,  potrzeba wymiany doświadczeń pomiędzy międzynarodowymi podmiotami zaangażowanymi w zwalczanie handlu ludźmi.