Delegacja WNPiSM zgłosiła naszą kandydaturę do organizacji WISC 7th Global International Studies Conference 2024

prof. Cho-Hsin SU z National Chengchi University gościem na Wydziale
5 kwietnia, 2023
Dr hab. Paweł Hut otrzymał Medal Stulecia Odzyskania Niepodległości!
5 kwietnia, 2023

W dniach 15-18 marca 2023 r. odbyła się coroczna konwencja International Studies Association ISA w Montrealu. Podczas tego wydarzenia, delegacja WNPISM oraz Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych w składzie: prof. Marian Haliżak (prezes PTSM), dr hab. Joanna Starzyk-Sulejewska (prodziekan WNPISM ds. naukowych), dr hab. Jakub Zajączkowski (Pełnomocnik ds. współpracy z zagranicą i międzynarodowych programów badawczych) oraz Tomasz Łukaszuk (pracownik Katedry Studiów Regionalnych i Globalnych WNPISM) zgłosili wspólną kandydaturę do organizacji WISC 7th Global International Studies Conference 2024. Jest to jedna z największych światowych konferencji w dziedzinie stosunków międzynarodowych. Już niedługo ogłoszenie wyników.