prof. Cho-Hsin SU z National Chengchi University gościem na Wydziale

Wizyta studyjna dr hab. D. Heidrich i dra hab. J. Zajączkowskiego w Instituto de Relações Internacionais da Universidade de São Paulo
3 kwietnia, 2023
Delegacja WNPiSM zgłosiła naszą kandydaturę do organizacji WISC 7th Global International Studies Conference 2024
5 kwietnia, 2023

W dniach 2-5 kwietnia gościmy prof. Cho-Hsin SU z National Chengchi University (Tajwan), dyrektor International Master’s Program in International Studies. W trakcie swojego pobytu Pani Profesor uczestniczy w rozmowach dotyczących zwiększenia wymiany studenckiej i akademickiej między jednostkami, która realizowana jest z powodzeniem już od kilku lat. Prof. Cho-Hsin SU spotka się także ze studentami naszego Wydziału zainteresowanymi wyjazdem na National Chengchi University oraz weźmie udział w seminarium naukowym „Taiwan and the EU’s Strategy toward the IndoPacific”. Pobyt prof. Cho-Hsin SU jest realizowany w ramach projektu kierowanego przez dr hab. Łukasza Zamęckiego.