Dr Aleksandra Jaskólska współautorką analizy w ramach prezydencji Indii w G20: Building G7-G20 Synergy for a Multipolar World

Dzień Kariery Sektora Publicznego
22 maja, 2023
Konferencja WNPIiSM oraz MRiPS pt. Jakich umiejętności będziemy potrzebować w zmieniającym się świecie?
23 maja, 2023

Dr Aleksandra Jaskólska, z Katedry Studiów Regionalnych i Globalnych, jest współautorką analizy „Building G7-G20 Synergy for a Multipolar World”, która został opublikowana przez think-tank Observer Reserach Foundation (ORF) w ramach prezydencji Indii w G20.

Analiza jest częścią: “Task Force 7: Towards Reformed Multilateralism: Transforming Global Institutions and Frameworks”.

Współautorami analizy są Jayant Prasad (Institute for Defence Studies and Analysis, Indie), Sayed Munir Khasru (The Insititue for Policy, Advocacy and Governance, Bangladesz) oraz Monish Tourangbam (Amity University Noida, Indie).

Analiza dostępna: https://www.orfonline.org/research/building-g7-g20-synergy-for-a-multipolar-world/?