Zajęcia z Analizy danych uzyskały akredytację Predictive Solutions
21 lutego, 2022
Przeniesienie zajęć z Auli im. prof. Baszkiewicza (23-25 lutego br.)
22 lutego, 2022

Dr hab. Łukasz Zamęcki z Katedry Systemów Politycznych WNPISM UW przebywa obecnie na Tajwanie jako stypendysta Taiwan Fellowship. Program ustanowiony został przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Tajwanu w celu nagradzania zagranicznych ekspertów i naukowców zainteresowanych badaniami związanymi z Tajwanem i regionem Azji i Pacyfiku. W ramach programu prowadzone są zaawansowane badania na uniwersytetach i w instytucjach akademickich na Tajwanie.

22.02.2022 nasz pracownik wygłosił specjalny wykład dla studentów z National Chengchi University dotyczący relacji Polski z Unią Europejską. Oprócz prowadzonych badań i wygłaszanych wykładów odbywa rozmowy dwustronne z najlepszymi Uniwersytetami na Tajwanie.