Dr Łukasz Gołota z prestiżowym stażem na University of California, Berkeley

Grupa studentów WNPiSM UW uczestniczyła w międzynarodowych warsztatach naukowych we Frankfurcie nad Odrą w Niemczech
11 grudnia, 2023
Zmarł były dziekan WNPiSM prof. dr hab. Zygmunt Hemmerling
13 grudnia, 2023
Gołota Łukasz dr

Miło nam poinformować, że Dr Łukasz Gołota w styczniu 2024 roku odbędzie miesięczny staż naukowy w charakterze visiting scholar na Uniwersytecie Kalifornijskim, Berkeley. Jest to uczelnia  zaliczana do ścisłej, światowej czołówki. Wg Times Higher Education’s 2022 World University Rankings jest najlepszym uniwersytetem w USA i dziewiątym na świecie (wg HS Ranking 30 miejsce na świecie). Wśród absolwentów, wykładowców i badaczy z kampusu Berkeley jest 107 laureatów Nagrody Nobla i 223 zdobywców medali olimpijskich.Program pobytu obejmuje działalność badawczo-naukową oraz rozwijanie dalszej współpracy.  Wizyta dra Gołoty jest kontynuacją działań zapoczątkowanych przez nasz Wydział w 2021 roku.